Söyleşi Siteleri üyelerin doğrusu yazışanların adeta karargahı olmuş benzer biçimde , bir otur bakayım bilgisayar başına zaman iyi mi geçiyor bilemezsin , Sohbetin sıcaklığı süreı su şeklinde akıtır. Kimi can sıkıntısından takılır bu esrarlı ekranın başına kimide farklı arayış içinde aşkı arayanlar , mutluluğu arayanlar , umuda yolculuk yapanlar vesaire;

Kendini çirkin diye tanımlayan 22 yaşlarında cabbar adında bir genç içinde bir özlem olarak kalan aşkı tatmak istiyordu , gerçek alemde aşkı bulamayınca arayışını söyleşi odalarında oluşturmaya başladı. Gerçek hayatta yüz bulamayan acayip cabbar söyleşi sitelerinin derinliklerinde yazışmaya başladı , cabbarın yüreği bir kırater misali aşkı volkana dönmüş patlamaya hazır bir hal almıştı.

Bu özlemi gün geçtikçe artıyordu yakın dostları hep yarenlerin den bahsederken kendisi mahsumani bir hal alıp susuyordu. Cabbar söyleşi sitesinde yazışmaya başladı, chat sitesinde rumuzunu özlenen aşık olarak tanıtmıştı . Bu rumuz üyelere etkisinde bırakan geldi , biranda onlarca sohbet kullanıcısından cabbarın özeline mesajlar geldi ve Dakikalar dakikaları kovalıyor , saatler saatleri kovalıyordu. Süre akıp gidiyordu bizim cabbar yazdıkça yazıyordu , sanal alemde değbilimselş sanki mutluluk alemindeymiş benzer biçimde cabbar yazıştıgı partnere seni kameradan göreyim deyince, sohbet partneri kamerayı açtı. Alev isminde ki partnerini çok beğenmişti ve bilgisayar başından kalkamıyordu başını bir saate çevirince gece yarısı olmuştu, zamanın iyi mi geçtiğini bile bilemedi adeta mutluluktan kanatlanmış uçuyordu alev yarın görüşürüz diye sohbeti sonlandırdı.

Özlemi sanki gerçek oluyordu eve gidip yatmak istedi bir türlü yatamadı kafasında binlerce kurgu sabah iyi mi olacak diye düşünüyordu bir sağa döndü bir sola , uykumu nafile bir türlü yatamıyordu sabah olunca ilk işi arkadaşlarının yanına gitti. Mahsum mahsum susan cabbar bülbül gibi şakırdamaya başladı arkadaşlarına söyleşi kanalında tanıştığı kızı söyledikça anlattı , gözlerinin içi gülüyordu cabbarın ve şunu her insana anlatmak istiyordu ; sanal alemde hepimiz bir aşk bulabilir ve bu aşkı CinselSohbetyap.Com chat sitesinde bulabilirsiniz. Aşksız kalmamanız dileğiyle….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Mobil Sohbet Sohbet