Gözlerin uzak olduğu Gönüllerin bir tuş kadar yakın olduğu söyleşi sitemizde şiyar edilen şey kardeşlik dürüstlük olmasıyla birlikte sıcak dostlukların ve kaynaşmaların yaşandığı bir misyonu hep taşır. Burada unutulmaz anıların seneler sonrasında bile filim şeridi benzer biçimde seyredilir cesine tatlı anıların hatıraları ve sıcaklığı hep bu söyleşi sitesinde var olmayı ve yaşatmayı öncelik bilir. Olmazlarımızdan biride vizyonumuzu ve güncelliğimizin koruyabilmektir. Içeriğimiz muntazam literatür, edep ve adaba sığınmaktır fakat dostlukları yüceltmek ve kırık kalpleri tamir etmektir.

Her kalbe dokunan güller misali mutluluğa oynamaktır , asla kırılan kalp değil istenilen umutlardır. Kim bilir söyleşi sitesinin faktöryeli hayalleri bile zorlayan sohbet arkadaşlığına yol açmasıdır. Ne olur kalpleri kırmayalım kalp hassastır onarılması çok zordur , kalbi şehzade gülleriyle donatılan ipek mendillerle koruyalım bizi çağıran ses ağlatan ses değil ağlamaya inat mutluluğa şakırdayan anka kuşunun sesi olsun çoğumuz bir anka kuşu olalım. Herkesi bu kuşun sesini söyleşi sitemizin odalarında dinlemek le şereflenmesine bekliyorum , beklenen her vakit insanlık ve humanistlik olsun beklentileri söyleşi sitesi olarak karşılayabilmek üyelere kendimizi kabul ettirebilmek mutluluğun en yücesi belkide mutluluk oyunu oynamaktır. Buradaki erek polyanacılık yapmak değil mutluluğun realizimi yaşatıp mümkün mertebe reelist olmaktır.

Gözden kaçan aslabir zaman gerçekler olamaz olan şey hüzünlü aldatmalar dır , sohbet sitesinin gerçekliği hoş görüdür, nezakettir. Sitemizin misafirleri için mutluluğu için gerekirse ve gerektiğinde saygıveya ve saygı duruşunda ve saygıyla selamla mayada hazır ve amadeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Chat Mobil Sohbet Yetişkin Sohbet Mynet Sohbet istanbul Sohbet

CinselSohbetYap.Com itibari ile güncellenmiştir.